מען-ארגון עובדים מאגד עובדים ועובדות ללא הבדלי דת, לאום, מגדר או מקצוע, בתחומי תעסוקה מגוונים, בהם תעשייה, חינוך, חברה אזרחית ועוד.
להפסיק את שיטת הכבילה ולהעביר את ההיתרים לידי העובדים.

מען פועל למען רווחת תושבי מזרח ירושלים אל מול מוסדות המדינה בכל תחומי החיים.

מען מארגן עובדים בכל מגזר וכל תחום, בגבולות הקו הירוק ומחוצה לו.

מען משתתף בתנועת המחאה נגד ההפיכה המשפטית ולמען דמוקרטיה וצדק חברתי

עדכונים

החלטת ממשלה 3790

כלכלה ירוקה

הכל התחיל בשיחת טלפון. חבר משותף הציע שנדבר… ששני הפרויקטים הקהילתיים שלנו יכולים להועיל אחד לשני. וכך התחילה ידידות שממש שינתה את חיי. אביב וסרמן, מייסד "סורגות קהילה", המליץ לי בחום לדבר עם הנא תאופיק מאום אל פחם.

קרא עוד »
עובדים ועובדות פלסטינים

ישיבת ועדת הכנסת לעובדים זרים הוקדשה היום לנושא העובדים הפלסטינים. אלא שהדיון בשאלה כלל לא עסק בעובדים. אף אחד לא סופר אותם. קיומם חשוב בגלל התפקיד החיוני שהם ממלאים בכלכלה הישראלית. למרות ההתעלמות מהמצב הקשה של העובדים הפלסטינים וגם התייחסות מבזה ומשפילה כלפיהם מצד חלק מהדוברים היה ברור בישיבה שנוכחותם של הפלסטינים בשוק העבודה קיימת ולא הולכת לשום מקום.

קרא עוד »
פרויקט הנשים של מען

לפני כחמש שנים הצטרפה למען עאידה אבו ח'לף, בת 43, אם לחמישה ילדים וגרושה. המטרה שלה היתה למצוא עבודה שתאפשר לה לפרנס את משפחתה בכל תחום שהוא, כלומר עבודה במשרה

קרא עוד »
ענף הסיעוד

התכנית שמציג מען להפנית מאגר עובדות גדול של נשים ערביות חסרות השכלה אקדמית לעבודה בתחום הסיעוד נושאת בחובה פוטנציאל לפתרון של שתי בעיות קשות: מחד מצוקת כוח האדם בבתי האבות ומאידך בעיית האבטלה והעוני בחברה הערבית משבר

קרא עוד »
פרסומים

לכבוד שר הרווחה חה"כ יעקב מרגי לכב' מ"מ מנכ"ל משרד הרווחה מר ינון אהרוני במייל –  mankal@molsa.gov.il   א.נ.,                                                                                                                                                      הנדון: דרישה להפסקת צעדים משמעתיים נגד

קרא עוד »

דו"חות

דוחות

הדו"ח כולל תמונת מצב עדכנית של הקשיים המבניים בפניהם עומדים העובדים הפלסטינים וכן סוקר את תכניות העיריה לפיתוח האזור. בנוסף הדו"ח בוחן את רפורמה ההיתרים שהוכרזה בעטרות במרץ 2019 ומעולם

קרא עוד »
אתר בנייה
בטיחות בענף הבניין

הבוקר יום ה' 2.5 העבירו מנכ"ל ארגון העובדים מען אסף אדיב והמהנדס מוחמד ג'יוסי מכתב התראה למנכ"לי משרדי הממשלה הרלוונטיים לעירית תל אביב ולמינהל הבטיחות בו התרענו על סכנה לשלום הציבור בשל כשלים חמורים שנפלו בהקמת מתקני האירוויזיון בגני התערוכה.

קרא עוד »

אנא כתבו את שמכם המלא, טלפון ותיאור קצר של נושא הפנייה, ונציג\ה של מען יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

رجاءً اكتبوا اسمكم الكامل، الهاتف، ووصف قصير حول موضوع توجهكم، ومندوب عن نقابة معًا سيعاود الاتصال بكم لاحقًا
כארגון שמחויב לזכויות עובדים ללא הבדלי דת, גזע, לאום, מגדר או מקצוע - דמוקרטיה היא נשמת אפינו.
מען מתנגד בחריפות לחוקי ההפיכה המשטרית שממשלתם הקיצונית של נתניהו, לוין, בן גביר וסמוטריץ' מנסה לכפות.

ללא דמוקרטיה אין זכויות עובדים,
כשם שארגון עובדים לא יכול להתקיים תחת דיקטטורה.

רק ניצחון המחנה הדמוקרטי יאפשר לפתח דיון בשאלה הפלסטינית, ולהגיע לפתרון אלטרנטיבי לכיבוש ולאפרטהייד, תוך הבטחת זכויות אדם ואזרח לכל, ישראלים ופלסטינים כאחד. כל עוד משטר האפרטהייד מתקיים, המחנה הדמוקרטי לא יצליח להביס את הפשיסטים הישראלים. לכן מען פועל לצרף את החברה הערבית והפלסטינית למחאה.

אנו מזמינים אותך:

לצעוד איתנו בהפגנות ולבנות אלטרנטיבה איגוד מקצועית, יהודית-ערבית דמוקרטית בישראל. הצטרפו היום לקבוצת הווטסאפ השקטה שלנו "צועדות/צועדים עם מען במחאה"

להצטרף למען ולאגד עובדים במקום העבודה שלך . קראו כאן איך מתאגדים במען.

לעקוב אחרי העבודה של מען ברשתות החברתיות