דרישה מראש עיריית ירושלים להגן על נהגי התחבורה הציבורית הערביים בעיר

ארגון העובדים מען, עיר עמים, שתיל, תג מאיר וארץ אחרת קוראים לראש העיר ניר ברקת לפעול בדחיפות להבטיח את בטחונם של נהגי התחבורה הציבורית הפלסטינים בירושלים וקוראים לו לגנות בחריפות את סגן ראש העיר יוסף דייטש וחבר הנהלת הערייה יצחק פינדרוס על ההשתלחויות הגזעניות בנהגים כאילו הם מהווים איום בטחוני, ופועלים לפיטורם.

נהגי התחבורה הציבורית הפלסטינים בירושלים הינם משרתי ציבור מן המעלה הראשונה. הם משרתים במשך שנים את כלל הציבור הירושלמי, ובפרט את תושבי מערב העיר. הם סובלים לאחרונה מהתנכלויות ואלימות גזענית כנגדם וזכאים למלוא ההגנה, התמיכה והכבוד מצד עריית ירושלים ותושביה. שתיקתו הרועמת של מר ברקת בסוגיה זו אינה מתקבלת על הדעת ואף מתפרשת כתמיכה באלימות ובגזענות שכנגדם.

אנו מצפים מעריית ירושלים שתפעל כנדרש בכדי להבטיח את בטחון הנהגים על מנת להבטיח את זכותם לתעסוקה בטוחה ולמען תושבי העיר הזכאים לשרותי תחבורה תקינים.

דרישה מראש העיר להגן על נהגי התחבורה הציבורית הערביים בעיר

MORE...

תעשייה וענפים אחרים

עובדי ועובדות בית החולים הגריאטרי "הוד עמל" במישור אדומים התאגדו במען בדרישה להעסקה ישירה וחתימה על הסכם קיבוצי

כמחצית מעובדי ועובדות בית החולים הגריאטרי "הוד עמל" במישור אדומים התאגדו בשבוע שעבר במען – איגוד עובדים. רובם תושבי/ות הרשות הפלסטינית, המועסקים בבית החולים למעלה

READ MORE »

אנא כתבו את שמכם המלא, טלפון ותיאור קצר של נושא הפנייה, ונציג\ה של מען יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

رجاءً اكتبوا اسمكم الكامل، الهاتف، ووصف قصير حول موضوع توجهكم، ومندوب عن نقابة معًا سيعاود الاتصال بكم لاحقًا
כארגון שמחויב לזכויות עובדים ללא הבדלי דת, גזע, לאום, מגדר או מקצוע - דמוקרטיה היא נשמת אפינו.
מען מתנגד בחריפות לחוקי ההפיכה המשטרית שממשלתם הקיצונית של נתניהו, לוין, בן גביר וסמוטריץ' מנסה לכפות.

ללא דמוקרטיה אין זכויות עובדים,
כשם שארגון עובדים לא יכול להתקיים תחת דיקטטורה.

רק ניצחון המחנה הדמוקרטי יאפשר לפתח דיון בשאלה הפלסטינית, ולהגיע לפתרון אלטרנטיבי לכיבוש ולאפרטהייד, תוך הבטחת זכויות אדם ואזרח לכל, ישראלים ופלסטינים כאחד. כל עוד משטר האפרטהייד מתקיים, המחנה הדמוקרטי לא יצליח להביס את הפשיסטים הישראלים. לכן מען פועל לצרף את החברה הערבית והפלסטינית למחאה.

אנו מזמינים אותך:

לצעוד איתנו בהפגנות ולבנות אלטרנטיבה איגוד מקצועית, יהודית-ערבית דמוקרטית בישראל. הצטרפו היום לקבוצת הווטסאפ השקטה שלנו "צועדות/צועדים עם מען במחאה"

להצטרף למען ולאגד עובדים במקום העבודה שלך . קראו כאן איך מתאגדים במען.

לעקוב אחרי העבודה של מען ברשתות החברתיות