"עובדים ומובטלים פלסטינים במאבק הישרדות במזרח ירושלים ובאזורי ההתנחלות" – פנל ולאחריו אסיפה כללית שנתית

"עובדים ומובטלים פלסטינים במאבק הישרדות במזרח ירושלים ובאזורי ההתנחלות" - פנל של ארגון העובדים ולאחריו אסיפה כללית שנתית

הפנל יתקיים ביום ב', ה- 1.6 במלון נוטרדאם בירושלים, בשעה 17:00. בשעה 18:30 תתחיל האסיפה הכללית בהשתתפות נציגי התאגדויות המסונפות לארגון העובדים מען ולנציגי הסניפים.

ארגון העובדים מען מתכנס לאסיפה הכללית השנתית ה-16 בסימן התרחבות בפעילות האיגוד מקצועית בישראל, בקרב מורים ומדריכים לאמנות, בסיוע לנשים ערביות לזכות בעבודה עם זכויות, בקידום התאגדות של קבוצות עובדים חדשים, בהגנה עיקשת על עובדים פלסטינים באזורי התעשיה של ההתנחלויות (באזור C) ובהרחבת היקף העבודה להגנת זכויותיהם של פועלים ומובטלים בירושלים המזרחית.

לפני האסיפה הכללית השנתית שתערך בנוכחות נציגי התאגדויות המסונפות למען ונציגי הסניפים יקיים הארגון דיון שיתמקד במציאות הכלכלית חברתית שמולה עומדים מאות אלפי עובדים ומובטלים פלסטינים באזורי התנחלויות ובירושלים המזרחית. המיקוד בשאלה זו נובע מהכרתנו את ההשלכות הכלכליות, והחברתיות הנובעות מ-48 שנות כיבוש ישראלי על האוכלוסייה הפלסטינית, ומנגד, חובתו המוסרית של כל הדורש צדק חברתי להתייצב לצידם של הפועלים והמובטלים הפלסטינים במזרח ירושלים וב"אזורי סי" הנשלטים על ידי ישראל.

הדוברים בפנל  -נציגי ארגונים ופעילי שטח:

יהודית אופנהיימר- מנכ"לית עיר עמים, ראניה סאלח אבו דיאב – פעילת ארגון העובדים מען, עוה"ד אמיר בשה – מייצג את עובדי צרפתי ומען במאבק למען זכות ההתאגדות, חאתם אבו זיאדה – יו"ר ועד עובדי מוסך צרפתי במישור אדומים, מוסי רז – יו"ר ארגוני פורום השלום, אחמד שייב – אחד משלושת העובדים שפוטרו ממפעל ימית סינון באזור התעשיה ניצני שלום, ניר חסון – עיתונאי "הארץ", עבד אלכרים שריף – מוביל מאבק עובדי החפירות ברשות העתיקות, אסף אדיב – מנכ"ל מען

מנחה: ארז וגנר – רכז סניף מען בירושלים

האסיפה הכללית של מען:

בשעה 18.30 יקיים ארגון העובדים מען את האסיפה השנתית של נציגיו לדיון ואישור תכנית הפעולה שלו ותקציבו וכן לדיון בדו"חות של המנכ"ל, הממונה על הכספים, וועדת הביקורת. בתום האסיפה ייערכו הצבעות על תוכן הדו"חות והצעות נוספות שיעלו לדיון. לאסיפה מוזמנים נציגי הסניפים של מען לפי המפתח הקבוע בתקנון העמותה.

לפרטים – נציגי מען בסניפים:

יואב טמיר ירושלים – 050-7859475 \ וופא טיארה – משולש –  050-4330036

מיכל שוורץ – חיפה – 050-4330067 \ ניר נאדר – תל אביב יפו 050-6839443

MORE...

תעשייה וענפים אחרים

עובדי ועובדות בית החולים הגריאטרי "הוד עמל" במישור אדומים התאגדו במען בדרישה להעסקה ישירה וחתימה על הסכם קיבוצי

כמחצית מעובדי ועובדות בית החולים הגריאטרי "הוד עמל" במישור אדומים התאגדו בשבוע שעבר במען – איגוד עובדים. רובם תושבי/ות הרשות הפלסטינית, המועסקים בבית החולים למעלה

READ MORE »

אנא כתבו את שמכם המלא, טלפון ותיאור קצר של נושא הפנייה, ונציג\ה של מען יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

رجاءً اكتبوا اسمكم الكامل، الهاتف، ووصف قصير حول موضوع توجهكم، ومندوب عن نقابة معًا سيعاود الاتصال بكم لاحقًا








כארגון שמחויב לזכויות עובדים ללא הבדלי דת, גזע, לאום, מגדר או מקצוע - דמוקרטיה היא נשמת אפינו.
מען מתנגד בחריפות לחוקי ההפיכה המשטרית שממשלתם הקיצונית של נתניהו, לוין, בן גביר וסמוטריץ' מנסה לכפות.

ללא דמוקרטיה אין זכויות עובדים,
כשם שארגון עובדים לא יכול להתקיים תחת דיקטטורה.

רק ניצחון המחנה הדמוקרטי יאפשר לפתח דיון בשאלה הפלסטינית, ולהגיע לפתרון אלטרנטיבי לכיבוש ולאפרטהייד, תוך הבטחת זכויות אדם ואזרח לכל, ישראלים ופלסטינים כאחד. כל עוד משטר האפרטהייד מתקיים, המחנה הדמוקרטי לא יצליח להביס את הפשיסטים הישראלים. לכן מען פועל לצרף את החברה הערבית והפלסטינית למחאה.

אנו מזמינים אותך:

לצעוד איתנו בהפגנות ולבנות אלטרנטיבה איגוד מקצועית, יהודית-ערבית דמוקרטית בישראל. הצטרפו היום לקבוצת הווטסאפ השקטה שלנו "צועדות/צועדים עם מען במחאה"

להצטרף למען ולאגד עובדים במקום העבודה שלך . קראו כאן איך מתאגדים במען.

לעקוב אחרי העבודה של מען ברשתות החברתיות