נהגי משאיות אוהבים מוסיקה – פרויקט משותף של מען ו"קול המוסיקה"

 

music2בחודש מרץ השיק "קול המוסיקה" תוכנית מיוחדת לנהגי משאיות, שמשודרת מדי יום רביעי בשעה 08.00 בבוקר, ומקדישה שעתיים של מוסיקה קלאסית לנהגי המשאיות.

שיתוף הפעולה נוצר עקב פנייה של מנהל התחנה אל ארגון העובדים מען, ועד כה השתתפו בתוכנית עשרות נהגים. בין המשתתפים שמעון גוזלן, נהג סמיטריילר, שהתראיין לתוכנית וגם לחדשות ערוץ 1, וסיפר על אהבתו לרוק המתקדם ששילב בתוכו הרכבים פילהרמוניים. כמו כן, הנהג הוותיק דרורי טייב ניגן מספר פעמים בתוכנית בחלילו נעימות קלאסיות. נהגים רבים אחרים שיתפו את הציבור בהעדפותיהם המוסיקליות.

לתוכנית שנותנת מקום של כבוד לנהגי המשאיות שמבלים שעות ארוכות על הכביש, ומבקשת לשתף אותם ביצירה התרבותית העילאית שנקראת מוסיקה, שותפים מיטב היוצרים בישראל: נועם שריף, עודד זהבי, גיל שוחט, ירון גוטפריד, ואחרים.

האזינו לתוכנית – היא שלכם ובשבילכם.

למעוניינים להשתתף בתוכנית נא לפנות לניר נאדר: 050-6839443 (גם אם מוסיקה קלאסית בשבילכם זה פינק פלויד או אייל גולן).

אריה יאס, מנהל קול המוסיקה, המנצח והמנהל המוסיקלי, גל שוחט וריקי הראל, שדרנית ועמוד השדרה של התוכנית.

קול המוסיקה משדרת בתדרים הבאים:

אצבע הגליל וצפון ישראל:

95.7FM

צפת והסביבה

98.5FM

בית שאן והסביבה

95.2FM

ירושלים והמרכז

91.3FM

תל אביב רבתי

97.2FM

באר-שבע והסביבה

90.2FM

הנגב וצפון הנגב

87.6FM

הערבה

92.4FM

אילת

97FM

עוד

עובדים ועובדות פלסטינים

מעכשיו גם עובדים תושבי הרשות הפלסטינית יוכלו לגשת למידע האישי שלהם באתר האינטרנט של המוסד לביטוח לאומי ולהגיש תביעות ומסמכים, ככל מבוטח ישראלי

לא כך היה עד לאחרונה עבור עובדים תושבי הרשות הפלסטינית שמועסקים בישראל. עובדים אלו לא יכלו לייצר קוד משתמש ולא נפתח להם אזור אישי במוסד לביטוח לאומי במקרה של תאונת עבודה. התוצאה היתה עיכובים של חודשים ושנים בטיפול בתביעות ופעמים רבות דחיית תביעות מוצדקות בשל העדר תקשורת.

המשך
פרויקט מזרח ירושלים

בסיוע מען קיבלו עובדים דמי אבטלה על חודשי המלחמה הראשונים

בחודשים האחרונים סייע משרד מען בירושלים לעשרות פונים, שעבודתם הופסקה בשל המלחמה, לקבל דמי אבטלה. בעקבות התערבות מען וגופים אחרים הסכים הביטוח הלאומי לשלם לאותם עובדים קצבאות באופן רטרואקטיבי – קרי על תקופה שקדמה ליום הגשת התביעה בפועל. בסה"כ קיבלו העובדים שפנו למען תשלומים בסכום של 1.2 מיליון ₪.

המשך
תעשייה וענפים אחרים

הבחירות לוועד העובדים בעמותת יד ביד יוצאות לדרך

ביום ד' 27.3 יצאה מערכת הבחירות של ועד העובדים בעמותת יד ביד לדרך – סייעות וגננות המעון בחיפה הצביעו ובחרו פה אחד את הנציגה שלהם לועד העובדים. במהלך החודש הקרוב יערוך מען בחירות במוסדות החינוך של העמותה ברחבי הארץ. הוועד שיבחר ישתתף במו"מ על הסכם קיבוצי שלישי לעובדות ועובדי העמותה.

המשך
פרויקט מזרח ירושלים

משבר תעסוקתי חמור בירושלים המזרחית לקראת הרמדאן

ערב חודש הרמדאן עומדים התושבים הפלסטינים בירושלים המזרחית בפני משבר כלכלי וחברתי שהוחרף עם הגידול בשיעור של 7.6% באבטלה מאז פרוץ המלחמה. חרף המשבר הממשלה פוגעת באופן אנוש בתכנית החומש לירושלים המזרחית.
'מען – ארגון עובדים' קורא לראש העיר ולמועצת העיר הנכנסת לפעול להבטחת התקציבים לצמצום הפערים החברתיים-כלכליים בירושלים המזרחית

המשך

אנא כתבו את שמכם המלא, טלפון ותיאור קצר של נושא הפנייה, ונציג\ה של מען יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

رجاءً اكتبوا اسمكم الكامل، الهاتف، ووصف قصير حول موضوع توجهكم، ومندوب عن نقابة معًا سيعاود الاتصال بكم لاحقًا
כארגון שמחויב לזכויות עובדים ללא הבדלי דת, גזע, לאום, מגדר או מקצוע - דמוקרטיה היא נשמת אפינו.
מען מתנגד בחריפות לחוקי ההפיכה המשטרית שממשלתם הקיצונית של נתניהו, לוין, בן גביר וסמוטריץ' מנסה לכפות.

ללא דמוקרטיה אין זכויות עובדים,
כשם שארגון עובדים לא יכול להתקיים תחת דיקטטורה.

רק ניצחון המחנה הדמוקרטי יאפשר לפתח דיון בשאלה הפלסטינית, ולהגיע לפתרון אלטרנטיבי לכיבוש ולאפרטהייד, תוך הבטחת זכויות אדם ואזרח לכל, ישראלים ופלסטינים כאחד. כל עוד משטר האפרטהייד מתקיים, המחנה הדמוקרטי לא יצליח להביס את הפשיסטים הישראלים. לכן מען פועל לצרף את החברה הערבית והפלסטינית למחאה.

אנו מזמינים אותך:

לצעוד איתנו בהפגנות ולבנות אלטרנטיבה איגוד מקצועית, יהודית-ערבית דמוקרטית בישראל. הצטרפו היום לקבוצת הווטסאפ השקטה שלנו "צועדות/צועדים עם מען במחאה"

להצטרף למען ולאגד עובדים במקום העבודה שלך . קראו כאן איך מתאגדים במען.

לעקוב אחרי העבודה של מען ברשתות החברתיות