מורי ועובדי גני הילדים ובתי הספר הדו לשוניים "יד ביד" התאגדו בארגון העובדים מען

מו"מ על הסכם קיבוצי אמור להפתח בקרוב לאחר שמען הפך לארגון יציג

מורי יד ביד ירושלים מצטרפים לארגון העובדים מען, 24.5

עם הצטרפותם של 72 עובדים של עמותת יד ביד לארגון העובדים מען הגיע הארגון למעמד של ארגון יציג. לאור זאת העביר מנכ"ל מען, אסף אדיב, בסוף יולי הודעה להנהלת העמותה על יציגות בצירוף 72 שמות של עובדים החתומים על טפסי ההצטרפות של הארגון המהווים למעלה משליש מכלל העובדים בעמותה.

עמותת יד ביד, מפעילה בתי ספר וגני ילדים דו לשוניים ברחבי הארץ. במסגרתה פועלים בתי ספר בירושלים, כפר קרע (גשר על הואדי) והגליל, וכן מסגרות חינוכיות לגיל הרך עד כיתות יסודי ראשונות ביפו, חיפה ובית ברל. העמותה מהווה גורם חינוכי ותרבותי מוביל בתחום של שיתוף יהודי ערבי ומשפחות רבות שרוצות לתת לילדיהן חינוך של סובלנות, נגד גזענות ודו קיום בחרו בבתי הספר והגנים של עמותת יד ביד.

קבוצת העובדים שהתאגדה במען כוללת מורים ומורות מכתה א' עד י"ב, גננים וגננות במסגרות לגיל הרך, סייעות ועובדי הצוות הטכני והמקצועי של העמותה. מדובר בצוות של כ-200 עובדים יהודים וערבים שמזדהים עם החזון השוויוני של עמותת יד ביד ובחרו להתאגד בארגון העובדים מען שמחוייב גם הוא לנושא השוויון בין יהודים וערבים. מטרת ההתאגדות היא להגיע להסכם קיבוצי שיבסס את הקשר בין המורים וכלל העובדים ובין העמותה ויתרום לבניה והחיזוק של עמותת יד ביד ויאפשר לה  להעצים את העשיה החשובה והיחודית שלה.

MORE...

תעשייה וענפים אחרים

עובדי ועובדות בית החולים הגריאטרי "הוד עמל" במישור אדומים התאגדו במען בדרישה להעסקה ישירה וחתימה על הסכם קיבוצי

כמחצית מעובדי ועובדות בית החולים הגריאטרי "הוד עמל" במישור אדומים התאגדו בשבוע שעבר במען – איגוד עובדים. רובם תושבי/ות הרשות הפלסטינית, המועסקים בבית החולים למעלה

READ MORE »

אנא כתבו את שמכם המלא, טלפון ותיאור קצר של נושא הפנייה, ונציג\ה של מען יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

رجاءً اكتبوا اسمكم الكامل، الهاتف، ووصف قصير حول موضوع توجهكم، ومندوب عن نقابة معًا سيعاود الاتصال بكم لاحقًا
כארגון שמחויב לזכויות עובדים ללא הבדלי דת, גזע, לאום, מגדר או מקצוע - דמוקרטיה היא נשמת אפינו.
מען מתנגד בחריפות לחוקי ההפיכה המשטרית שממשלתם הקיצונית של נתניהו, לוין, בן גביר וסמוטריץ' מנסה לכפות.

ללא דמוקרטיה אין זכויות עובדים,
כשם שארגון עובדים לא יכול להתקיים תחת דיקטטורה.

רק ניצחון המחנה הדמוקרטי יאפשר לפתח דיון בשאלה הפלסטינית, ולהגיע לפתרון אלטרנטיבי לכיבוש ולאפרטהייד, תוך הבטחת זכויות אדם ואזרח לכל, ישראלים ופלסטינים כאחד. כל עוד משטר האפרטהייד מתקיים, המחנה הדמוקרטי לא יצליח להביס את הפשיסטים הישראלים. לכן מען פועל לצרף את החברה הערבית והפלסטינית למחאה.

אנו מזמינים אותך:

לצעוד איתנו בהפגנות ולבנות אלטרנטיבה איגוד מקצועית, יהודית-ערבית דמוקרטית בישראל. הצטרפו היום לקבוצת הווטסאפ השקטה שלנו "צועדות/צועדים עם מען במחאה"

להצטרף למען ולאגד עובדים במקום העבודה שלך . קראו כאן איך מתאגדים במען.

לעקוב אחרי העבודה של מען ברשתות החברתיות