ארגון העובדים מען נמצא יום-יום, שעה-שעה בחזית המאבק לעבודה מאורגנת, ונלחם נגד ניצול, העסקה פוגענית ואפליה. הצטרפו למען! יחד נארגן עובדים ונקדם את השוויון והצדק החברתי.

איך מצטרפים ומה מקבלים בעבור תשלום דמי החבר

החברות בארגון העובדים מען כוללת ייפוי כוח לארגון העובדים מען לשאת ולתת בשם המצטרפים מול המעסיק וכן הסכמה לניכוי 0.9% מהשכר לאחר שיחתם ההסכם הקיבוצי.

ההצטרפות דורשת חתימה על טופס הצטרפות למען, ותשלום דמי חבר באתר – 

להורדת טופס הצטרפות יש ללחוץ כאן

 לתשלום יש ללחוץ כאן 

בשלב הראשון נדרשים חברי מען  לשלם סך של 300 ₪ דמי חבר לשנה. בעלי כרטיס אשראי יכולים לשלם את דמי החבר ב-12 תשלומים של 25 ₪ בחודש באמצעות דף ההצטרפות באתר מען.

בשלב הראשון נדרשים חברי מען  לשלם סך של 300 ₪ דמי חבר לשנה. בעלי כרטיס אשראי יכולים לשלם את דמי החבר ב-12 תשלומים של 25 ₪ בחודש באמצעות דף ההצטרפות באתר מען.

מה מקבלים חברי מען בתמורה?

  1. הזכות להשתתף במוסדות הארגון, לבחור ולהיבחר להם.

  2. ביטחון תעסוקתי – הסכם קיבוצי מבטיח לעובדים זכויות, קידום בשכר,  הגנה מפני פיטורים או פשיטת רגל, והוא יוצר מנגנון לפתרון בעיות בין העובדים להנהלה. הסכם קיבוצי יכול לאפשר לעובדים להשיג הסדרים מיטיבים גם בתחומים כמו הכשרות מקצועיות, שנת שבתון, הנחות בשירותים שנותן מקום העבודה וכו'.

  1. ייצוג מקצועי מול המעסיק – מרגע ההצטרפות יש לכם כתובת לייעוץ בבעיות שכר, וייעוץ ראשוני גם לגבי הביטוח הלאומי והפנסיה.

  1. הדרכה בתחום הפנסיה – מען מדריך את העובדים להשיג הסדר פנסיוני מיטיב שיכול לחסוך לעובדים עשרות ₪ בחודש.

  2. ייעוץ לכל חבר – מען מעניק לכל חבריו ייעוץ בנושא דיני העבודה.

  3. קידום שוויון, סולידריות ושותפות ערבית-יהודית – מען פעיל שנים רבות למען ערכים אלה ומחויב להם  באמצעות פרויקטים כמו מרכז הייעוץ בירושלים המזרחית, קידום זכויות נשים בעבודה, קואופרטיב עובדות הניקיון, מאבק בתאונות עבודה ועוד. תמיכה במען היא אקט של סולידריות.

מסי החבר – מבטיחים את נאמנות הארגון לחבריו וערכיו ואת עצמאותו

– עצמאות כלכלית היא הבסיס ליכולת הארגון לפעול בכפוף לאינטרסים של העובדים ולא של תורמים.

– החזון השוויוני והדמוקרטי של ארגון העובדים מען מתבטא בין השאר בכך שכל עובדיו- כולל המנכ"ל מקבלים שכר שווה הנמוך מהשכר הממוצע במשק. כך כל שקל שנאסף כדמי חבר משמש לצורך שיפור הטיפול והקידום של האינטרסים של החברים במען.

– כדי להבטיח שהאיגוד יהיה שם כאשר אנו צריכים אותו ויספק מערכת ברת קיימא של פעילים מנוסים וייעוץ משפטי איכותי – הוא חייב להיות עצמאי כלכלית ולהסתמך על דמי החבר של חבריו ולא על תרומות.

مرحبا بكم الرجاء كتابة الإسم الكامل, الهاتف وكذلك كتابة نص قصير لتفسير الموضوع الذي توجهتم بشأنه إلينا سنعود ونتصل بكم قريبًا تحياتنا معًا - نقابة عمّالية
שלום רב. אנא כתבו את שמכם המלא, טלפון ותיאור קצר של נושא הפנייה, ונציג\ה של מען יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.אנא כתבו את שמכם המלא, טלפון ותיאור קצר של נושא הפנייה, ונציג\ה של מען יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

رجاءً اكتبوا اسمكم الكامل، الهاتف، ووصف قصير حول موضوع توجهكم، ومندوب عن نقابة معًا سيعاود الاتصال بكم لاحقًا
כארגון שמחויב לזכויות עובדים ללא הבדלי דת, גזע, לאום, מגדר או מקצוע - דמוקרטיה היא נשמת אפינו.
מען מתנגד בחריפות לחוקי ההפיכה המשטרית שממשלתם הקיצונית של נתניהו, לוין, בן גביר וסמוטריץ' מנסה לכפות.

ללא דמוקרטיה אין זכויות עובדים,
כשם שארגון עובדים לא יכול להתקיים תחת דיקטטורה.

רק ניצחון המחנה הדמוקרטי יאפשר לפתח דיון בשאלה הפלסטינית, ולהגיע לפתרון אלטרנטיבי לכיבוש ולאפרטהייד, תוך הבטחת זכויות אדם ואזרח לכל, ישראלים ופלסטינים כאחד. כל עוד משטר האפרטהייד מתקיים, המחנה הדמוקרטי לא יצליח להביס את הפשיסטים הישראלים. לכן מען פועל לצרף את החברה הערבית והפלסטינית למחאה.

אנו מזמינים אותך:

לצעוד איתנו בהפגנות ולבנות אלטרנטיבה איגוד מקצועית, יהודית-ערבית דמוקרטית בישראל. הצטרפו היום לקבוצת הווטסאפ השקטה שלנו "צועדות/צועדים עם מען במחאה"

להצטרף למען ולאגד עובדים במקום העבודה שלך . קראו כאן איך מתאגדים במען.

לעקוב אחרי העבודה של מען ברשתות החברתיות